تامین امنیت اطلاعات مشتریان و حفظ حریم شخصی همواره و از شروع فعالیت برای فروشگاه اینترنتی سولامور دیزاین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و هست.

سولامور دیزاین برای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام، آدرس شماره تلفن، کد پستی و … را از مشتریان دریافت نماید. در همین راستا تیم امنیت سایت و اطلاعات سولامور تمام تلاش خود را در جهت حفـظ و نـگهداری اطلاعات خصـوصی افـراد می نـماید تا خـریدی امـن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مـهیـا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نیز کوشا باشند و مرورگر خود را بروزرسانی کنند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.

از دیـگـر مـزایـای ثبت نـام و ارائه مشخصات مذکور، عضـویت در خبـرنـامه و ســامانه اطلاع رسانـی سایـت مـی باشـد کـه از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن کالکشن های جـدید و دریافت مطالب به روز در زمینه ی مد و فشن برای کاربران فراهم می شود و البته امکان انصراف و خروج از این خبـرنامه ها و سـامانه اطـلاع رسانی در قسمت پروفایل و همچنین ایمیل شخصی مقدور می باشد.