درباره سلامور دیزاین

درباره سلامور دیزاین

سولامور دیزاین به عنوان یک برند ایرانی مفتخر است که با همکاری طراحان بین المللی و استفاده از مدرن ترین دستگاه های پیشرفته، بهترین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین همکاری با خیاط های زبردست و متخصص در این زمینه میراث فرهنگ، هنر و سنت ایران را حفظ نموده و لباس های فاخر را برای مشتریان خود طراحی کند.

سولامور علاوه بر پیشگام بودن در مد روز همچنین سعی کرده است الگوهایی طراحی کند که در گذر زمان همچنان خاص، باشکوه و برازنده باشند. سولامور دیزاین فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و در سال 1398 با سرمایه گذاری عظیم در بخش طراحی و محوریت اصلی گلدوزی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع جهت ارتقاع تولید فعالیت خود را با تاسیسات عظیم و به روز ادامه می دهد. همچنین در حال حاضر محصولات خود را به کلیه کشور های همسایه و به خصوص کویت صادر می کند و دورنمای صادرات محصولات به کشور های اروپایی و آمریکای شمالی را دارد. در سال 1399 اولین شعبه ی برون مرزی سولامور دیزاین در کویت افتتاح گردید.

از همان ابتدای فعالیت فلسفه و دیدگاه ویژه طراحان سولامور بر این مبنا بوده که در راستای استایل شخصی افراد با طراحی های خاص و متفاوت حرکت نماید و به همین دلیل واحدهای مختلفی در مجموعه شکل گرفته تا امکان ارتباط مداوم بین مشتریان و تیم خلاقیت برقرار شود. در حال حاضر برند سولامور دیزاین با مدیریت طراح جوان و خلاق خود، خانم سولماز حسن زاده و همکاری گروهی از افراد خلاق و جوان مشتاقانه فعالیت خود را برای پیمودن مسیر پر چالشی که پیش رو دارد ادامه می‌دهد و امید دارد با همراهی مشتریان خود در مسیر موفقیت و پیشرفت روزافزون گام بردارد.