کت پاییزه سلامور دیزاین

کمد کپسولی

کمد کپسولی :

کمد کپسولی اصطلاحی با قدمت چهل ساله است که امروزه با وجود شبکه ای اجتماعی و ارتباط بیشتر افراد عادی با فعالان در حوزه مد و فشن این اصطلاح بیشتر شناخته شده است.

سبک شخصی :

کمد کپسولی به شما کمک میکنه تا سبک شخصی خودتون رو بسازید و برای رفتن به مهمونی یا قرار های کاری ساعت های طولانی به دنبال لباس مناسب نگردید و خیلی راحت بهترین گزینه را از بین لباس های کمد کپسولی انتخاب کنید.

در این مقاله سولامور دیزاین به شما کمک میکنه تا کمد کپسولی خودتون رو بسازید و برای فصل پاییز میتونید از مقاله قبلی کمک بگیرید تا بهترین گزینه هارو توی کمدتون نگه دارید.

با استفاده از  این روش شما میدونید که دقیقا توی کمدتون چه لباس هایی دارید و چه کمبود هایی دارین و باید تهیه کنید. برای خرید لباس صرفه جویی میکنید و به خوبی می تونید لباس هایی که با هم ست میشن انتخاب کنید.

تاریخته کمد کپسولی :

خب اول بریم سراغ تاریخته کمد کپسولی و ببینیم برای اولین بار چطور این ایده تبدیل به نظم کپسولی شده.

سوزی فاکس یکی از خیاطان انگلیسی بود که در سال 1970بوتیک خود را در لندن افتتاح نمود و به افراد برای انتخاب و پیدا کردن سبک شخصی پوششون کمک می کرد تا ظاهر مناسب و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

ایده کمد کپسولی از کجا جرقه زد؟

سوزی فاکس اینگونه توصیف می کند که با ساخت کمد کپسولی ، لباس های کمتر اما با کیفیت تر و مناسب شخصیت خودتون خواهید داشت که اکثر اوقات میدونید دقیقا از کدوم لباس استفاده کنید و شمارو از سردرگمی انتخاب لیا هاتون نجات میده.

سوزی فاکس این ایده رو از بوتیک خودش شروع کرد و لباس هایی با شخصیت هر فرد به اونها پیشنهاد می داد تا مشتریان احساس اعتماد به نفس بیشتری با پوشیدن اون لباس ها  داشته باشن.

صرفه جویی در زمان :

کمد کپسولی شما یک کمد پر از لباس های مورد علاقه تون هست پس نیازی به صرف زمان برای انتخاب یا خرید لباس های جدید ندارید.

صرفه جویی در هزینه ها :

به طور متوسط با توجه به فصلی که کمد کپسولی چیده میشه حدودا از 35 تا 40 آیتم از لباس ها و اکسسوری ها استفاده می شود .

با توجه به این که این آیتم ها با سلیقه و سبک شده انتخاب شده است بنابراین شما نیازی به خرید لباس های بیشتر یا متنوع تر ندارید و در خرید لباس صرفه جویی می شود.

محدودیت عامل خلاقیت :

با توجه به محدودیت تعدادی که برای چیدن کمد کپسولی دارید بنابراین باید با استفاده از خلاقیت آیتم ها را به خوبی با هم ست کنید تا تیپ های بیشتری داشته باشید و متفاوت لباس بپوشید. گاهی میتونید با گره زدن یک دستمال گردن به کیفتون آن را متفاوت جلوه دهید.

محیط زیست و مد :

کمد کپسولی لباس هایی با کیفیت و سبک شما را در خود جای داده بنابراین از خریدن لباس هایی با جنس ضعیف تر جلوگیری میشه و لباس ها کمتر کهنه و دور ریخته میشه بنابراین در حفظ محیط زیست هم نقش مثبتی خواهیم داشت.

آیتم هایی که شما در فروشگاه سولامور دیزاین میبینید همه از بهترین و با کیفیت ترین جنس پارچه طراحی و دوخته می شود.

سبک شخصی شما :

درنهایت، شما با انتخاب و کنار هم قراردادن لباس هایی که مورد پسند شما هستند صاحب سبک لباس خود می شوید و آیتم های غیر ضروری که شما را از سبک خود دور می کنند جمع می شوند .

سبک و استایل هر فرد اولین چیز در نگاه افراد می باشد و اگر شما هم از سبک کمد کپسولی پیروی کنید حتما اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

 

سولامور دیزاین با کمک طراحان خلاق و تیم حرفه ای شما را برای انتخاب بترین آیتم ها متناسب با سبک و سلیقه شما راهنمایی می کند.

 

اشتراک گذاری