کت پاییزه سلامور دیزاین

انواع مدل پالتو 2023 :

انواع مدل پالتو 2023 :

برای انتخاب بهترین مدل پالتو و مناسب ترین سبک برای هر فرد باید یکسری نکات را در نظر بگیریم و طبق سلیقه و سبک شخصی بهترین مدل پالتو را انتخاب کنیم.

در این مقاله سعی داریم تا برخی از این نکات را با شما در میان بگذاریم و کمی در خصوص خرید پالتو زنانه و موارد مهمی که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید صحبت کنیم .

سایز مناسب :

تناسب اندازه و سایز پالتو برای نمایش بهتر فرم بدن و اندام اهمیت ویژه ای دارد . پالتو هایی که توسط بهترین طراحان دنیا طراحی می شوند سایز بندی مناسبی دارند و طبق استاندارد های جدول اندازه گیری دوخته می شوند . الگو این نمونه ها از استاندارد های خاصی پیروی می کنند و در عین حال که نمونه های خاص و برازنده ای هستند سایز مناسب و راحتی برای مخاطبین خود دارند.

پالتو های زنانه با توجه به اینکه معمولا در زیر آن ها بایستی لباس گرم استفاده شود ، نسبت به مانتو ها و سایر البسه سایز های کمی بزرگتری دارند تا هنگام نشستن و برخواستن سبب ناراحتی و احساس تنگ بودن به مخاطب القا نکنند .

قد پالتو:

قد پالتو ها با توجه به سلیقه مشتریان طراحی می شود ولی به طور کلی خانم ها بیشتر طرفدار پالتو هایی با قد کوتاه تر هستند . اما هنگام خرید این نکته را در نظر بگیرید که پالتو برای فصل سرما مورد استفاده قرار می گیرد و برای جلوگیری از موج سرما مناسب ترین پالتو ها نمونه هایی هستند که قد بلند تری دارند و حداقل تا زیر زانو هستند.

لایه های پالتو:

لایه های درونی پالتو برای حفظ بیشتر گرما و ظاهر پالتو مورد استفاده قرار می گیرند. مدل پالتو هایی که از دو لایه درونی برخوردار هستند در واقع برای فصل سرما گرم تر هستند ولی در برخی مواقع پالتو های تک لایه به دلیل ظاهر ظریف تری که دارند بیشتر مورد استقبال خانم ها قرار می گیرند.

جنس  کیفیت پالتو:

جنس پالتو بیشتر برای کنترل گرما مورد بررسی قرار می گیرد از همین نظر پالتو هایی با جنس کشمیری گرما را بهتر حفظ می کند اما اگر از نظر ظاهری بررسی کنیم پالتو هایی با جنس چرمی امروزه بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته است و برای کالکشن های جدید از انواع چرم در طرح ها و رنگ های مختلفی استفاده شده است.

ما در سلامور  دیزاین با رعایت تکنیک های طراحی  به همراه تیمی خلاق کالکشن پاییز و زمستان 2023 را با ترکیبی خاص از چرم و بهترین کیفیت پارچه برای مشتریان خود طراحی کرده ایم .

رنگ پالتو:

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای انتخاب پالتو مناسب و البته لباس های گرم به آن توجه نمود، رنگ لباس می باشد . همانطور که می دانید برای هر فصل کالکشن رنگ متفاوتی از سمت دنیای مد و فشن ارائه می شود اما برای لباس های گرم اصولا از رنگ های تیره تر و گرم تری استفاده می کنیم.

سولامور دیزاین با توجه به سبک و سلیقه مشتریان خود و با همکاری بهترین طراحان بین المللی کالکشن پاییز و زمستان  2023 خود را رو نمایی می کند و همواره از بهترین و مناسب ترین پارچه ها برای طراحی و دوخت نمونه های خود را ارائه می دهد.

اشتراک گذاری